Zapraszamy do naszego przedszkola.

Oferujemy dobry klimat oraz wszechstronny rozwój dziecka w rodzinnej atmosferze.

Wszystkie nauczycielki posiadają wykształcenie i kwalifikacje, aby prowadzić zajęcia z dziećmi na wysokim poziomie. Jest to grono zgranych osób, które poszerzanym doświadczeniem, swoją osobowością tworzą nie tylko przyjazną atmosferę w przedszkolu, ale i rozwijają edukacyjne horyzonty u dzieci. 

Dyrektor przedszkola - mgr Małgorzata Rynkiewicz

Nauczyciel zastepujący dyrektora w czasie jego nieobecnosci - Gabriela Bartosiewicz  g.bartosiewicz@p32.edu.gdansk.pl

Grupa Biedronki

nauczycielki:

mgr Agata Skorupska  a.skorupska@p.32.edu.gdansk.pl

mgr Agnieszka Czapla  a.czapla@p32.edu.gdansk.pl

pomoc nauczyciela - Kalina Ambrożuk

personel pomocniczy - Barbara Karpińska

Grupa Pszczółki

nauczycielki:

mgr Karina Rajska  k.rajska@p.32.edu.gdansk.pl

mgr Małgorzata Rynkiewicz - dyrektor

personel pomocniczy - Barbara Beling

Grupa Motylki

nauczycielki:

mgr Joanna Kwiatkowska  j.kwiatkowska@p32.edu.gdansk.pl

mgr Dorota Stefanowska  d.stefanowska@p32.edu.gdansk.pl

personel pomocniczy - Małgorzata Knot

Grupa Słoneczka

nauczycielki:

mgr Gabriela Bartosiewicz  g.bartosiewicz@p32.edu.gdansk.pl

mgr Paulina Soboń  p.sobon@p32.edu.gdansk.pl

personel pomocniczy - Janina Łasiewicz

Nauczyciel Projekt Fit klasa - mgr Jadwiga Hauptman

Nauczyciel religii - mgr Orest Michalik

Nauczyciel angielskiego - mgr Paulina Soboń

Nauczyciel zajęć logopedii - mgr Agnieszka Czapla

Intendentka - Elżbieta Kawa

Nasza kuchnia

Panie kucharki przygotowują smaczne posiłki z wyselekcjonowanych, świeżych produktów. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu, a do każdego z posiłków podawane są warzywa i owoce. Potrawy są dostosowane do potrzeb rozwojowych, zdrowotnych dzieci w wieku przedszkolnym. W porozumieniu z rodzicami dostosowujemy dietę dzieci do zaleceń wynikających ze wskazań lekarskich. 

Personel kuchni -  Helena Dobkowska, Magdalena Jabłońska, Janina Łasiewicz

Konserwator - Ryszard Knot

Dozorca dzienny- Adam Warzała