Marcel, Mateusz, Maja K, Marysia, Lena i Zuzia Sk. z grupy Słoneczek zajęli III miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie pieśni i piosenki patriotycznej pt. "Piękne, bo polskie" organizowanym przez Przedszkole Nr 35 w Gdańsku.

Eryk z grupy Słoneczka reprezentował nasze przedszkole w międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim "Mały Patriota" organizowanym przez Przedszkole 87.

Dzieci z grupy Słoneczek (Zuzia Sł, Marysia, Marcel, Krzysiu, Zuzia Sk, Eryk, Lilka, Majka K, Franek) zostali laureatami Międzyprzedszkolnego Przeglądu Małych Form Teatralnych "Bądź bezpieczny na drodze", który odbył się w Teatrze Miniatura.

Bartek K. z grupy Motyle zdobył III miejsce w konkursie plastycznym "Muzeum i ja" organizowanym przez Muzeum Gdańska.

Ania z grupy Pszczółek zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na łamach czasopisma "Bliżej Przedszkola" pt. "Ferie w naszej małej i dużej Ojczyźnie".

Pary Marysia Sz. z Kubą oraz Karina z Piotrem Sz. z grupy Motyli zajęli I miejsce w turnieju tańca - "Mistrzostwa Polski w 10 tańcach".

Marta z grupy Biedronek zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym "Razem przeciwko przemocy-STOP przemocy" organizowanym przez Pozytywne Przedskole Nr 5.